recenzje

Okulary BBB Impulse Small

Podziel się tym artykułem:
DSC03280

Jeszcze kilka lat temu jeździłam bez okularów. Miałam problem z doborem odpowiedniego modelu- ze względu na małą twarz wszystkie okulary były na mnie za duże i wyglądałam w nich trochę dziwacznie. Aż w końcu udało mi się znaleźć okulary BBB Impulse Small – model dedykowany takim jak ja osobom (na stronie producenta są też dostępne inne modele okularów w wersji „small” ) i postanowiłam je wypróbować.

BBB Impulse Small to bardzo dobrze dopasowane do małych twarzy okulary. Miękko zakończone zauszniki oraz gumowe noski nie uciskają, więc bardzo wygodnie się w nich jeździ.

Okulary mają trzy rodzaje wymiennych szkieł: przeźroczyste, żółte i przyciemniane, które możemy wymieniać w zależności od panujących aktualnie warunków. Problematyczne jest jednak zmienianie szkieł- strasznie ciężko je zamontować, dlatego od czasu zakupu jeżdżę ciągle w tych samych soczewkach.
Poza tym szkła są wytrzymałe- łatwo się je czyści, nie rysują się. Tak jak większość podobnych konkurencyjnych modeli- tak i te okulary chronią przed promieniami UV, kurzem i wiatrem. Niestety soczewki nie dają ochrony przed parowaniem szyb.

Do zestawu oprócz wymiennych szkieł dołączony jest tez pokrowiec wraz z chusteczką do czyszczenia okularów.

DSC07618

Cena okularów jest dość wysoka i wynosi ok. 210 zł.

W okularach BBB Impuls Small jeżdżę już trzeci sezon i nie narzekam. Nie dość, że są bardzo wygodne to jeszcze pasują mi idealnie do kasku:)

DSC00379

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *