recenzje

Koszulka Quest Magnetic

Podziel się tym artykułem:
14183949_550363608501782_3484247003882758985_n

fot. fotosa.pl

Róż ostatnio w modzie. Od dłuższego czasu szukałam więc koszulki rowerowej w tej kolorystyce. Zależało mi jednak, aby jej cena nie była jednocześnie zbyt wysoka. Trochę szkoda ubrudzić i zniszczyć drogie ubrania podczas wypadów i maratonów mtb. W oko wpadła mi koszulka Questa Magnetic.

Koszulka Magnetic ma bardzo oryginalny i elegancki wygląd. Uszyta jest z trzech rodzajów materiałów, które świetnie się uzupełniają, tworząc ładną i spójną całość. Jest to koszulka typu pro, która ma sportowy krój i świetnie przylega do sylwetki, bardzo dobrze podkreślając kobiece atuty. Zamek znajduje się na całej długości koszulki i działa bez zarzutu. Ponadto, model ten posiada również delikatne elementy odblaskowe na rękawkach oraz tylnych kieszonkach.

Koszulka Quest Magnetic

Z tyłu koszulki znajdują się dwie duże kieszonki, oraz jedna mała boczna na zamek. Poza tym, w jednej z kieszonek znajduje się przejście na słuchawki.

Koszulka bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć. Została przetestowana na maratonach Giga w trakcie upałów i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła- nie czułam w ogóle, abym się w niej przegrzewała i pociła. Dużą zaletą tej koszulki jest to, że bardzo szybko schnie, więc eliminuje to nieprzyjemne wrażenie mokrej, przepoconej koszulki.

Jeśli chodzi o zabrudzenia, to koszulka posiada z tyłu grafitowy odcień, dzięki czemu nie widać na nim zabrudzeń od błota. Jaśniejszy przód ubrania jesteśmy w stanie doprać, kiedy się ubrudzi, ale delikatne plamki po błocie jednak pozostają. Trzeba się jednak bardzo przyjrzeć, aby je dostrzec. Jedynym minusem, który dostrzegłam są plamy od potu i kurzu, które powstają na koszulce w okolicy brzucha oraz biustu. Nie wygląda to jednak aż tak źle.

Koszulka Quest Magnetic

fot. fotosa.pl

Koszulka Magnetic bardzo dobrze się pierze- nie farbuje, nie traci swoich właściwości po praniu, i co najważniejsze- szybko schnie.

Model ten dostępny jest we wszystkich rozmiarach (od XS do XXL), a także w trzech wersjach kolorystycznych : różowym (odcień wściekłego, neonowego różu), granatowym i turkusowym.

Cena koszulki nie jest zbyt wygórowana, bo wynosi 160 zł.

14183881_550376721833804_3032239471152611570_n

fot. fotosa.pl

Zakup nowej koszulki rowerowej to wcale nie taka prosta sprawa. Jak na typową kobietę przystało jestem dość wybredna, jeśli chodzi o wybór ubrań. Przede wszystkim muszą być one dobrej jakości, w rozsądnej cenie, i co najważniejsze- powinny posiadać ładny design oraz odpowiadającą mi kolorystykę. Wszystkie te kryteria spełnia koszulka Magnetic firmy Quest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *