recenzje

Koszulka Quest Magnetic

Podziel się tym artykułem:
14183949_550363608501782_3484247003882758985_n

fot. fotosa.pl

Róż ostatnio w modzie. Od dłuższego czasu szukałam więc koszulki rowerowej w tej kolorystyce. Zależało mi jednak, aby jej cena nie była jednocześnie zbyt wysoka. Trochę szkoda ubrudzić i zniszczyć drogie ubrania podczas wypadów i maratonów mtb. W oko wpadła mi koszulka Questa Magnetic.

Koszulka Magnetic ma bardzo oryginalny i elegancki wygląd. Uszyta jest z trzech rodzajów materiałów, które świetnie się uzupełniają, tworząc ładną i spójną całość. Jest to koszulka typu pro, która ma sportowy krój i świetnie przylega do sylwetki, bardzo dobrze podkreślając kobiece atuty. Zamek znajduje się na całej długości koszulki i działa bez zarzutu. Ponadto, model ten posiada również delikatne elementy odblaskowe na rękawkach oraz tylnych kieszonkach.

Koszulka Quest Magnetic

Z tyłu koszulki znajdują się dwie duże kieszonki, oraz jedna mała boczna na zamek. Poza tym, w jednej z kieszonek znajduje się przejście na słuchawki.

Koszulka bardzo dobrze oddycha i odprowadza wilgoć. Została przetestowana na maratonach Giga w trakcie upałów i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła- nie czułam w ogóle, abym się w niej przegrzewała i pociła. Dużą zaletą tej koszulki jest to, że bardzo szybko schnie, więc eliminuje to nieprzyjemne wrażenie mokrej, przepoconej koszulki.

Jeśli chodzi o zabrudzenia, to koszulka posiada z tyłu grafitowy odcień, dzięki czemu nie widać na nim zabrudzeń od błota. Jaśniejszy przód ubrania jesteśmy w stanie doprać, kiedy się ubrudzi, ale delikatne plamki po błocie jednak pozostają. Trzeba się jednak bardzo przyjrzeć, aby je dostrzec. Jedynym minusem, który dostrzegłam są plamy od potu i kurzu, które powstają na koszulce w okolicy brzucha oraz biustu. Nie wygląda to jednak aż tak źle.

Koszulka Quest Magnetic

fot. fotosa.pl

Koszulka Magnetic bardzo dobrze się pierze- nie farbuje, nie traci swoich właściwości po praniu, i co najważniejsze- szybko schnie.

Model ten dostępny jest we wszystkich rozmiarach (od XS do XXL), a także w trzech wersjach kolorystycznych : różowym (odcień wściekłego, neonowego różu), granatowym i turkusowym.

Cena koszulki nie jest zbyt wygórowana, bo wynosi 160 zł.

14183881_550376721833804_3032239471152611570_n

fot. fotosa.pl

Zakup nowej koszulki rowerowej to wcale nie taka prosta sprawa. Jak na typową kobietę przystało jestem dość wybredna, jeśli chodzi o wybór ubrań. Przede wszystkim muszą być one dobrej jakości, w rozsądnej cenie, i co najważniejsze- powinny posiadać ładny design oraz odpowiadającą mi kolorystykę. Wszystkie te kryteria spełnia koszulka Magnetic firmy Quest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *